woman in white tank top holding her hair

Krem do biustu to jeden z kosmetyków, które powinnaś mieć!

Naturalna opalenizna to marzenie większości kobiet. Długotrwałe przebywanie na słońcu nie jest jednak zbyt wskazane, bo może doprowadzić do poparzeń słonecznych.

Ponadto, promieniowanie ultrafioletowe ma na naszą skórę bardzo zły wpływ i przyspiesza proces jej starzenia się. Nie ulega wątpliwości, że zbyt intensywna ekspozycja na słońce sprzyja również przesuszeniu skóry. Na szczęście używając odpowiednich produktów kosmetycznych jesteśmy w stanie odpowiednio o siebie zadbać. Brązujący balsam do ciała i twarzy Pomarańcza z cynamonem firmy Mokosh jest produktem, w który z całą pewnością warto zainwestować. Dzięki niemu możliwa będzie zarówno pielęgnacja twarzy jak i całego ciała. W kosmetyku tym znajdziemy naturalne oleje roślinne, takie jak na przykład olej z baobabu.

Dzięki naturalnym olejom roślinnym, kosmetyk wykazuje silne działanie nawilżające i regenerujące. Ponadto, w produkcie tym znajdziemy wosk z borówki o właściwościach silnie łagodzących. Kosmetyk ten wykazuje nie tylko działanie kojące, ale również redukuje ewentualne poparzenia słoneczne. W kosmetyku znajdziemy również ekstrakt z niepokalanka pospolitego, dzięki któremu balsam ma działanie brązujące. Balsam posiada przepiękny, orientalny zapach pomarańczy z cynamonem, dzięki czemu jego stosowanie jest prawdziwą przyjemnością. Nie ulega wątpliwości, że aby kosmetyk miał szansę skutecznie zadziałać powinnyśmy nakładać go na dobrze oczyszczoną skórę twarzy przynajmniej jeden raz w ciągu dnia. Godnym polecenia produktem, w który warto zainwestować jest również wypełniający krem do biustu Wanilia z tymiankiem firmy Mokosh.

W kosmetyku tym znajdziemy między innymi olej z korzenia lukrecji, który wykazuje silne działanie rozjaśniające. Dzięki niemu skóra okolic biustu ma szansę wyglądać promiennie. Ponadto, w kosmetyku znajdziemy olej z czarnuszki, który nadaje produktowi aksamitną konsystencję. Oleje jojoba oraz macadamia mają silny potencjał nawilżający. Aby produkt miał szansę zadziałać należy wmasować go w skórę. Masaż poprawia bowiem mikrokrążenie skóry, dzięki czemu lepiej chłonie ona substancje aktywne

Dodaj komentarz