closeup photo of person

Najlepszy krem pod oczy dla wiecznie zapracowanych

Wielogodzinna praca przy komputerze, jazda samochodem, czy czytanie do późna przy niewłaściwym świetle…. To znajomy scenariusz nie jednego z nas.

Takie działanie nie tylko sprawia, że wzrok może ulec znacznemu pogorszeniu się, ale i obciąża również skórę pod gałkami ocznymi. Ponadto niekorzystnie wpływa to również na stan naszej cery. Jak temu zaradzić?


Oprócz działań doraźnych, takich jak, zmiana codziennych nawyków i wzmacnianie się od środka składnikami pochodzącymi z warzyw i owoców, a także nawadnianie się. Warto także zadbać o odpowiednią pielęgnację!

Nie czekaj! Już dziś warto zainwestować w najlepszy krem pod oczy, czy peeling enzymatyczny. Jeśli na co dzień tego nie stosujemy, każda zmiana będzie łatwa do zauważenia. Zamiast jednak przepłacać i korzystać z produktów światowych marek kosmetycznych, może czasem warto nieco dłużej przyjrzeć się ich składom. Niestety bardzo często w pięknym opakowaniu kryją się specyfiki, które nie tylko zapychają naszą skórę, ale i finalnie mogą na nią niekorzystnie wpływać. Sprawdźmy zatem, przed zakupem, czy nie ma tam SLS-ów, sztucznych barwników, albo pochodnych ropy naftowej. Brzmi strasznie? ! Niestety skala występowania ich w kremach, czy balsamach jest dość powszechna. Dlatego niejednokrotnie zdrowiej jest zaufać firmie, której marka własna dopiero wchodzi na rynek.

Kilka lat temu decyzję o rozpoczęciu swojej działalności na nieco szerszą skalę podjęła marka Mokosh. Ta polska firma podjęła się niełatwego zadania. Nastawiła bowiem całą produkcję kosmetyków na w 100% roślinną i pozbawioną czynników odzwierzęcych. I w ten właśnie sposób obecnie możemy włączać do pielęgnacji takie produkty, jak korygujący krem pod oczy Zielona herbata. Zawarte w nim składniki pochodzenia roślinnego ujędrniają, zmniejszają zaczerwienienie i obrzęk. Sprawiają, że twarz wydaje się być zdrowsza i bardziej wypoczęta, a nieestetyczne, śliwkowe podkówki stają się coraz mniej widoczne. Już po jednej aplikacji klienci odczuwają przyjemne uczucie odprężenia. Dodatkowym atutem jest także niezwykle orzeźwiający, naturalny zapach!

Dodaj komentarz